| Puscoi_Alexandra_1995 a întrebat:

Cum pot afla un numar privat? FUNDA♥ happy

Răspuns Câştigător
| FroggyFlavia a răspuns:

Intri in jurnale apeluri si apesi lung acolo unde scrie numar privat si arr trebui sa iti apara caller ID apasa si vor fi trei optiuni : network default, hide number, show number. Apesi pe show number. Stiu din proprie experientahappy

| suntserios a răspuns (pentru FroggyFlavia):

Bv tie ca stii din propria experienta, da mai citeste odata intrebarea ca il interesa cu totul altceva

| FroggyFlavia a răspuns (pentru suntserios):

Daca dai show number iti apare numarul in loc de numar privat. Si chiar si campionul zilei, nu te da mare

| suntserios a răspuns (pentru FroggyFlavia):

Tu nu ai inteles deloc intrebarea... mai citeste odata si pe urma comenteaza. Nu se refera la cum suni tu cu numar privat ci la cum vezi cine te a sunat cu numar privat

| Puscoi_Alexandra_1995 explică (pentru FroggyFlavia):

Nu functioneaza, dar totusi iti multumesc ca mi-ai spus.winking

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La operatorul de telefonie cu un mandat de la judecatorie