| Myky_Mihaela_1998 a întrebat:

Stie cineva cat costa un set de 6 poze la foto baby Ploiesti?

5 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

10-12 lei

| Myky_Mihaela_1998 explică (pentru alex495):

Am inteles ca 4 poze costau 15 lei sau ceva de genul.din asta am intrebat daca stie cineva

| alex495 a răspuns (pentru Myky_Mihaela_1998):

22,50 de lei costa atunci 6 poze. Chiar mai ieftin poate ca cu cat faci mai multe cu atat mai ieftin

| Myky_Mihaela_1998 explică (pentru alex495):

Da noi voiam sa facem 1 clasa intreaba si mai mult din aceasta cauza ma interesa.

| alex495 a răspuns (pentru Myky_Mihaela_1998):

Am scris mai sus, cu cat mai multe cu atat mai ieftin, se duce seful clasei la ei si vb cu un sefut ca sunteti multi etc