| onnu a întrebat:

Buna stie cineva de ce cu noua aplicatie temeline de pe facebook nu imi mai apare chestia aia une cineva poate sa scrie pe peretele meu?

5 răspunsuri:
| Pinkyx a răspuns:

Ba da poate. Uita-te mai bine happy

| Killer4Oscuro a răspuns:

Buna,am si eu o intrebare,este legat tot de Timeline Facebook,va rog frumos sa-m spuneti si mie cum pot sa-l dezinstalez,as vrea sa nuil mai am, vreau sa revin la vechea forma facebook, se poatesad? va multumesc.

| Dan_8062 a răspuns:

Daca am introdus timeline-ul nu mai pot reveni la vechea forma a facebook-ului?

| Mitzuuu a răspuns:

Scrie pe google "Timeline Facebook" si iti v-a aparea exact cum apare pe facebook.