| julia_2451 a întrebat:

stie cineva o geamgerie? daca da, aveti idee c preturi sunt? am nevoie urgenta sa pun un geam si nu stiu unde sa caut.help me brothers, pls! mersi

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

My brother, nu ai dat informatii vitale: in ce oras locuiesti, ce grosime sa fie geamul, ce dimensiune, clar sau mat,...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate fi oriunde in tara? Ca nu ne-ai luminat in ce oras vrei sa fie. Nu de alta, dar, daca eu iti spun de un geamgiu din Braila si tu esti din Satu Mare, ma bine iti pui termopan in toata casa cu banii pe care-i dai pe drum.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ei, asa mai vii de-acasa. Acum un an, am gasit un atelier de pus geamuri la Piata Minis, in Titan. Acum, chiar nu stiu daca mai e, ca n-am mai avut nevoie. Iar preturile, chiar nu mi le mai amintesc.

| Vogelspinne a răspuns:

Nu cred ca te costa mai mult de 30 ron depinde de lungimea si latimea geamului big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calea vitan barzesti...de la big(p-ta sudului) in dreapta

| julia_2451 explică:

laughing)imi cer scz.am uitat sa mentionez:in bucuresti.happy