| cosmina_3238 a întrebat:

Buuna all,
As dori sa stiu si eu daca aveti idee de unde provin hainele de la 12 lei magazinele acestea care au preturi extrem de mici...stie cineva? daca da, as dori si un nr de contact.
Va multumescccc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea de la second hand iti recomad sa nu iti cumperi...

3 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! foarte simplu: tot ce a prins vaama romana la -vama- e confiscata si e dusa spre vanzare in favoarea statului sa mai faca si ei un ban din marfa altuia ce se chinuia sa o aduca sa o vanda pe piata happy.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai eu nu cred ca sunt second hand dar sunt dintr-un material f prost nu iti recomand

| corcodusa2013 a răspuns:

Sunt haine aduse din strainatate ce nu se mai vindeau acolo.
eu am lucrat intr-um mag. de genul: romanul cumpara un tir intreg, cu ochii inchisi sa zicem asa (pentru ca nu poti verifica toata marfa)
apoi le vindea mai departe.
am vandut si costume dolce gabana(daca ma crezi) luat la 1 euro si vandut la 20 euro. si se vedea ca e de calitate.
parerea mea e ca nu e nici o facatura cu 12 lei.