| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site sau un chat unde pot vorbi cu persoane din alte tari, pentru invatarea limbii respective? De exemplu un site cu italieni sau americani happy

6 răspunsuri:
| heilig a răspuns (pentru kiddoeraxus):

E gratis, nu?

| kiddoeraxus a răspuns (pentru heilig):

Da e gratis si poti vorbi si la microfon. Faza este ca trebuie sa le explici ce vrei sa faci...

| Alexycys2000 a răspuns:

Omegle

| Kukiii a răspuns:

Buna. Cunosc o multime de chaturi de toate limbiile dar nu se vorbeste deloc romana. trebuie sa stii limba pe care o vorbesc ei. Daca ai nevoie sa inveti italiana te pot ajuta eu happy. Lasa-mi un mesaj daca e ceva big grin.

| Matei_Serban_1996 a răspuns:

Nu