| elavy23 a întrebat:

stie cineva veo metoda de a curata un perete dat cu lavabil? am culoarea albastru si am o mica pata cam vizibila.e vreo solutie? nu as vrea sa zugravesc acumsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de pata... Voi presupune, in cazul de fata, ca este de la un lichid vascos, alb. Trebuie sa iei o coala alba, desenezi pe ea o floricica, o colorezi, o decupezi si o plasezi peste pata. Tine apasat 10 minute si legile fizicii vor face restul.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, din pacate, din cate stiu eu nu exista nici un fel de solutie care sa stearga pete de pe ereti, singura solutie este sa dai cu var doar particica aia de perete sad happy

| William a răspuns:

Iti sugerez sa pui un tablou peste pata aceea (daca se poate).

| elavy23 explică:

Multumesc. am rezolvat.mi-a zis cineva ca se duce cu domestos sau cu orice solutie ce contine inalbitor.am reusit.nu erau pete stridente, doar cateva urme de degetele ale nepotelei mele de 1 an