| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.as vrea sa stiu daca fac 100 de abdomene pe zi.in cate zile fac patratele?

11 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In 2 zile 3 ore si 15 minute rolling on the floor

| calitro a răspuns:

Nu fa abdomene daca nu sti cum, incearca sai dai un browse pe google inainte de a incepe. Informeaza-te in legatura cu modul cum se fac abomenele.

| AdinaELA a răspuns:

Buna! La 14 ani iti arde de "patratele"? Mai bine invata pentru patratelele alea din caietul de mate!

| KyssOana a răspuns:

rolling on the floor mai bine te-ai baga pe flotari daca vrei sa faci repede patratelewinking mananca sa natos so fa sport P.S. nu uita sa faci intai incalzirea cel putin jumatate de ora incalzirea pa si ...baftawinking

| VonStauffenberg a răspuns:

Frate nu ii nevoie sa exagerezi.fa antrenament in fiecare zi si o sa te trezesti cu elewinking, ai grij sa mananci si bine daca faciwinking.

| R11 a răspuns:

Fa 300 pe zi si in 3 saptamana incep sa apara rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| BestOfTheBest a răspuns:

Depinde cata grasime ai pe burta. daca nu prea ai o sa iti apara foarte repede.dar nu te limita doar la adbomene 30 flotari ar prinde minunatwinking. bafta

| япончик a răspuns:

Daca ai nevoie de ele ca sa fii frumos, nu-i bine. Dar 100 abdomene pe zi e super, plus fa orice exercitii care simti ca muschii abdomenului lucreaza, cu cit mai mult vor fi in lucru cu atit mai repede se vor dezvolta ( vor apare patratele)

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

La 14 ani 100 pe zi sunt suficiente, dar nu uita trebuie sa mananci sanatos si sa iti faci incalzirea.big grin

| al3x_2379 a răspuns:

A doua zi dupa abdomene daca ai febra sa stii ca progresezi, febra musculara indica dezvoltarea muschilorbig grin.bft