| Rebecka16 a întrebat:

Sunt foarte speriata[:-ss] eri seara mi s-a intamplat ceva foarte ciudat! Imi puteti zice si mie cine sau ce a produs zgomotu acela?! Am auzit un tipat asa zgarietor, si sunt foarte confuza cine ar putea sa produca un astfel de tipat! Pot jura ca nu a fost unu dintre vecini pentru ca ei sunt batrani straight face dinspre ei s-a auzit! Va rog eu sunt foarte speriata!

7 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Pai, se mai intampla. Stai calma! Cere-le sfaturi parintilor.

| ZvT a răspuns:

Te bântuie prostia.

| dana85 a răspuns:

Ca sa te convingi, du-te impreuna cu un vecin pana la locatarii de unde ai auzit zgomotul, pentru linistea ta.

| Razvan4414 a răspuns:

Se mai intampla de la puls sa auzi zgomote slab intensificate si sa le auzi amplificatehappy deci ori ti s-a parut deoarece erai omobista ori.De la puls.happy

| ElGreco a răspuns:

Te uiţi la prea multe filme de groază, serios. Câte ai văzut până acum? laughing După ce văd un film şi eu sunt speriat şi mă gândesc că cel mai mic sunet e atât de suspect. Uneori imaginaţia lucrează fără ca noi să ne dăm seama şi suntem confuzi din cauza acestor întâmplări. Te asigur că nu a fost nimic straniu...hee hee

| DragosFku a răspuns:

Posibil sa fie un demon infiltrat in casa ta sub forma unui dulap sau ceva mic ca un pix sau ceva si care te va bantui noaptea si nu iti va da pace pana nu il bagi in apa sfiintita sau te muti cat mai departe de acel loc blestemat. Ai grija ca daca il superi iti scrie pe mana cu pasta permanenta si nu se va duce in veci. Ai grija laughing)))

| Paty25 a răspuns:

Buna! Pai e posibil de la un Tv cu volumul prea tare sau animalele vecinilor! Sau nu se stie si mie mi s-au mai intamplat din astea! Nu stiu ce sa zic, dar stai linistita!