| Lexya_8812 a întrebat:

sunt in Cipru de ceva vreme si la anul v-a trebuii sa incep scoala[ anul asta stau acasa] aici se vorbeste greaca si nu stiu cum sa o invat mai repedesad este foarte grea, please ajutati-ma, dau FUNDITA

2 răspunsuri:
| Annaa a răspuns:

AA... Poti sa incerci sa-ti cauti un meditator cu care sa inveti greaca dar care sa stie si lb romana.Sau.sunt cateva site-uri in care iti preda greaca onlinebig grin Bafta!

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Cumparati un ghid de incepatori, sunt care au si CD, asa am invatat si eu franceza, chiar ajuta.
Pa, pa.