| andrushk50 a întrebat:

Sunt in clasele gimnaziale si sunt curioasa sa stiu daca la liceu sau la facultate se face balul bobocilor si daca se alege reggina scolii... ceva e genul!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Da, exista doar la liceu balul bobocilor, in clasa a 9-a, unde se afla miss si mister. Regina scolii nu exista, poate te referi la,, sefa de promotie, anul xxxx,,, care inseamna ca ai fost prima pe miediile generale dupa an. Funda?

| andrushk50 explică (pentru Aww_Nanay_1999):

Iti dau funda pentru ca tu mi-ai oferit si alte informatii in plus!

5 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Se face bal si la liceu si la facultate.
Regina scolii nu exista laughing. Exista doar miss si mister.

| radupopa a răspuns:

Se face bal si la liceu si la facultate.Da se face bal in clasa a 9a numi balul bobocilor si se alege miss si mister si se mai face balul de absolvire in clasa a 12a.

| youandmeislove a răspuns:

Da se face bal in clasa a 9a numi balul bobocilor..si se alege miss si mister si se mai face balul de absolvire in clasa a 12a

| bahadurse01 a răspuns:

Da, sigur si colo si colo