| Akesh a întrebat:

Sunt pe Vodafone (prepay, nu abonament) si am o extraoptiune activata, cu, printre altele, 250 MB inclusi. O sa plec in strainatate peste cateva zile (mai specific, in Grecia) si vreau sa stiu daca o sa pot folosi acei MB si acolo. Si daca da, nu cumva ar folosi mai multi MB decat ar folosi in Romania? Dau funda.

1 răspuns:
| Shi_Atat_Iliuta_1999 a răspuns:

Nu. Vei folosi aceiasi MB ca in Romania si acolo in strainatate poti dar aceiasi 250 MB nu poti mai multi. SPER CA TEAM AJUTAT FUNDITA?