| Zlatea_Diana_1995 a întrebat:

Bună. Sunt studenta la științe economice din cadrul universității Ulbs pe specializarea finanțe și bănci. Exista posibilitatea sa te mai poți transfera in alt oraș tot la o facultate de științe economice doar ca pe alt profil, cum ar fi informatica economica in cazul meu. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Posibilitatea ma gandesc ca exista, si daca nu te poti transfera, refaci intregii ani de licenta. Cel mai bine trebuie sa vorbesti la secretariatele facultatilor in cauza, s-ar putea sau nu sa existe examene de diferentiere. A, si te poti transfera numai daca au locuri libere.