| ShadowGhost a întrebat:

Buna T.P.U.Cum pot sa castig bani muncind pe calculator.Mentionez ca sunt fata si am 13 ani.Multumesc anticipat. Funda

13 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Tu eşti aia obsedată de computer?

Răspuns utilizator avertizat
| NPA a răspuns:

Http://www.neobux.com/? r=Allice993
http://www.clixsense.com/? 4440416
Cele mai de incredere site-uri PTC! Eu intr-o luna am reusit sa fac 34$, stiu ca nu este mult, dar fiind PTC este ceva. Bafta la facut bani:)

| tonny a răspuns (pentru NPA):

Te rog spune -mi si mie cum ai reusit, te rog frumos ca si eu sunt inscris si pe clix dar si pe neo?

| jamaican a răspuns:

Intra pe site asta http://bani-pe-internet.tk/, pe mine m-a ajutat sa fac ceva banuti.

| sebi1dinei a răspuns:

Siteul Original.ro a lansat o campanie prin care poti castiga cani postand reclame pe internet.(nu este asa de greu precum pare)
Pentru inceput ai nevoie de un cont pe http://www.castigabani.originals.ro/
Tot acolo gasesti mai multe informatii.
Am si eu un cont si am reusit sa acumulez 154 de puncte.
Daca pot sa te ajut cu ceva id-ul meu: eusebiu_s_o
Succes!

| EmmaLoLy a răspuns (pentru sebi1dinei):

Trebuie sa platesti ceva sau e gratis?

| Mymytica a răspuns:

Nu vrei sa fii Reprezentan Avon? Castigi si bani si cadouri, pentru mai multe detalii da-mi add: avonncosmetics32

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Buna! poti devenii reprezentant la lady's cu lady's ai 42% discount maxim + cadourile si daca te inscrii in perioada asta lady's iti va oferii si un cadou de bun venit! daca te hotarasti sa te inscrii lasa-mi un mesaj si te voi inscrie eu gratuit sau un mail pe niko_crazy_girl98@yahoo.com

| Walle1996 a răspuns:

Faci videochat!

| kattallyynn a răspuns:

fa-ti cont aici http://sondajro.com/? ref=188629, priveste cele 4 reclame zilnice pe care ti le dau ei, raspunde celor 4 chestionare si pentru fiecare chestionar primesti 8 euro, a si pentru inscriere mai primesti 20 de euro, insa plata se face automat cand ai acumulat minim 500 de euro