| ShadowGhost a întrebat:

Buna T.P.U.Cum pot castiga bani muncind pe calculator? Mentionez ca am 13 ani si sunt fata.Multumesc anticipat.Dau fundahappy

24 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Nicaieri.

| ComatoseWine a răspuns:

Videochatthinking

| ShadowGhost explică (pentru ComatoseWine):

Videochat sa faci tu.Un raspuns mai inteligent si util nu ai gasit?

| ComatoseWine a răspuns (pentru ShadowGhost):

Treaba ta ar trebui sa fie joaca si scoala.Serios acum.Ce te astepti sa faci? Nu gasesc slujbe oameni adulti, gasesti tu.Ar trebui sa iti ajunga ce iti ofera parintii si tu sa fii cuminte si sa inveti.Asta e cam tot ce poti face.

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

laughingCum sa faca videochat? Ai innebunit...

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Hey! Sa stii ca nu poti castiga bani asa usor (stand acasa si muncind pe pc). Dar dupa varsta de 14 ani te poti angaja (adica trebuie sa ai buletin). Sa inteleg ca ai nevoie de bani ca sa ii ajuti pe parintii tai? Intr-un fel e binewinking. Mult succes si astept un raspuns! :*

| ComatoseWine a răspuns (pentru Kimmy22):

Eu cred ca ar trebui sa nu se mai gandeasca la asemenea lucruri.Nu cred ca vrea sa isi ajute parintii, ci pentru ea sunt banii, sa se "pitiponceasca" si ea cu un lipstick si alte lucruri care nu ii trebuie.

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Pai atunci nu mai sunt de acord cu ''dorinta'' ei de a face bani...ar trebui sa se gandeasca la scoala. Dar oricum, alegerea este a ei!

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Dar mai am o intrebare pentru tine: de unde ideea cu ''videochat''laughing. Inca rad de raspunsul tau rolling on the floor))ai innebunit de-a dreptul.

| ComatoseWine a răspuns (pentru Kimmy22):

A fost primul lucru la care m-am gandit cand am citit:vreau sa lucrez la calculator.Asa gandesc eu, realist, nu pervers.

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Bine atunci, realistule.

| ComatoseWine a răspuns (pentru Kimmy22):

Am glumit.Fiecare are nebuniile lui, dar sunt si un om pana la urma.

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Am inteles nebunia talaughing, asa ca nu-ti fa griji in privinta asta. Oricum am mai citit din raspunsurile tale pentru alte intrebari si imi place cum gandesti. :*

| ComatoseWine a răspuns (pentru Kimmy22):

blushing...ma duc si eu sa citescdevil

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Ce te inrosesti asa? laughing

| ComatoseWine a răspuns (pentru Kimmy22):

Asa,pentru efectul vizual.Mi-am citit ultimele raspunsuri.Nu prea m-am straduit.

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Ehhh. Ce rau esti!

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Am vazut ca mi-ai scris un mesaj privat. Dar eu nu iti pot raspunde ca sunt membru junior iar tu esti senior...crying

| Kimmy22 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Stii ce? Imi poti lasa id-ul tau de mess big grin

| ShadowGhost explică (pentru ComatoseWine):

Nu, chiar vreau sa ii ajut pe ai mei, chiar ei au venit cu ideea asta.

| eugenl a răspuns:

Invata webdesign adica html si css pentru inceput. Poti incepe cu urmatorul link: https://tutsplus.com/course/30-days-to-learn-html-and-css, este in engleza, sper ca o poti intelege, iar daca nu incearca blender, este gratis programul.
Cu revistele de aici te poti ajuta http://blenderart.org/
Succes si spor la lucru

| Clauvdgg a răspuns:

Nu ai cum straight face
Da cum poti gandi asa ceva? rolling on the floor

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| AnDrA3011 a răspuns:

Buna, dupa parerea mea e cam greu, adica, iti trebuie multi bani?
Si cred ca e cam greu deoarece ai 13 si atunci cand castigi bani de pe calculator trebuie sa dai date personale si sa ai peste 18(asa cred ...nu sunt sigura).Si trebuie sa vb cu persoanele respective la telefon si chestii de genul...
Si mai e un lucru ca trebuie sa fi luata in serios de catre oamenii mari si deci nu cred ca vei fi luata in serios.
Sper ca te-am ajutat si uite ce am mai gasit pe net nu stiu daca te va ajuta dar poate iti vad da cateva idei:
http://depici.ro/......e-afaceri/