| BigsmilexD a întrebat:

Tatal prietenei mele a lasat cheia in masina, iar aceasta s-a inchis.
Stiti vreun mod in care sa deschida masina, avand in vedere ca nu mai au o cheie de rezerva?
Va roog. E urgent
Fundta si voturi:*

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu poate decat sa deschida masina cu o ranga, sa sparga geamul sau sa caute o la vreo cunostinta care are o masina asemanatoare cu cheie care se potriveste.

Multa bafta!

5 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Tresa chemi o echipa speciala asa am patit si eu sau ai mai potea sa spargi geamul si sa iei cheile

| Cristian_6815 a răspuns:

Ce-a mai simpla varianta este sa sparga cel mai mic geam mai ales daca masina este mai noua si are mai multe sisteme de siguranta inpotriva efractiei.

| Cristian_6815 a răspuns:

Raspunsul pe care l-ai desemnat castigator este cel mai prost raspuns posibil si lipsit de cunostiinta de ce/ pentru ca nici un idioat nu si-ar strica masina cu ranga pentru cheia din interior si de-a 2 varianta nici o masina din o mie din acelasi model nu va avea chei asemanatoare, dumnezeule ce copii.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Sa sparga geamu de la masina sau sa cheme pe cineva care 'fura' din masini.de exemplu un rrom cevalaughing.vb serios.

| MaRiaN96 a răspuns:

Incearca sa lasi geamu incet in jos. forteazal si lasa-l in jos, da incet sa nu se strice si apoi sa nu mai poti sa dai geamu in sus...
incearcawinking