| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Buna,tocmai am promovat prin intermediul Facebook o postare ce se intampla daca nu mai achit plata la promovare si inchid contul de Facebook? Am mai platit prin intermediu unui card o promovare mai veche? Ce se intampla daca pe acesata nu o mai platesc si inchid contul?

1 răspuns:
| dslrn00b a răspuns:

Daca ai cardul de credit legat de cont (100% daca ai mai facut o promovare) se va retrage automat suma datorata. Depinde ce setari ai facut cand ai facut promovarea.