| Anonimul151 a întrebat:

Dacă eu plătesc o promovare unei postări pe Instagram, va apărea ca e promovare plătită la acea postare, dar va apărea și numele celui care a făcut plata? Adică numele si prenumele de pe card...

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu, apare doar ca e promovare platita.

| Anonimul151 explică (pentru Wr3nch):

Mersi pentru răspuns.

| Anonimul151 explică (pentru Wr3nch):

Aseară, am făcut promovare la o postare. Mi a apărut ca pentru verificare/aprobare, trebuie să aștept 24 ore, în unele cazuri durând mai mult. Însă nici pana acum promovarea nu s-a făcut, și mai sunt 5 ore pana se fac 24 ore. Ai idee de ce nu s-a făcut promovarea? Nu am plătit decât 5 lei, pentru a vedea dacă merge. Însă din moment ce se poate și cu 5 Lei ( se poate sa alegi suma asta ), ar trebui să se facă promovarea. O să mai se facă promovarea sau ar trebui să îmi I au gândul? Banii nu s-au retras. Postarea apare ca promovata dar necesita aprobare...

| Anonimul151 explică (pentru Wr3nch):

Se pare că acum a început promovarea deoarece scrie "Promovata în prezent"

7 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Evident ca nu. Iti apare doar "sponsored". Sigur ai vazut si tu reclame pe Instagram, ai vazut tu vreun nume de pe card acolo?

| IreneeDiana a răspuns:

Nu.
Apare doar promovare plătită

| Anonimul151 explică (pentru IreneeDiana):

Mersi pentru răspuns

| Anonimul151 explică (pentru IreneeDiana):

Aseară, am făcut promovare la o postare. Mi a apărut ca pentru verificare/aprobare, trebuie să aștept 24 ore, în unele cazuri durând mai mult. Însă nici pana acum promovarea nu s-a făcut, și mai sunt 5 ore pana se fac 24 ore. Ai idee de ce nu s-a făcut promovarea? Nu am plătit decât 5 lei, pentru a vedea dacă merge. Însă din moment ce se poate și cu 5 Lei ( se poate sa alegi suma asta ), ar trebui să se facă promovarea. O să mai se facă promovarea sau ar trebui să îmi I au gândul? Banii nu s-au retras. Postarea apare ca promovata dar necesita aprobare de la insta cel mai probabil...