| DerekMontayne a întrebat:

Buna toctmai mi-am luat un laptop nou si am un stick pentru net am si cartela merge netul, acum sunt pe calc.pe laptop vreau sa stiu cum il pot conecta la modme l-am conesctat cu cablul de date la USB dar imi trebuie si cablul de date la LAN si la mine cablul de date la LAN nu se poate cnecta la laptop nu incape dar la modem da.

Ma puteti ajuta? Nu vreau sa stiu decat cum pot conecta modemul la laptop.

Dau

Răspuns Câştigător
| yoisss a răspuns:

Pai bagi sticul il laptop si ii faci setarile acelea. il instalezi practic