| δεάδℓλκιss a întrebat:

Am un modem de la digi si cand l-am luat am primit si o cartela in acelasi pachet cu modemul. Pe instructiuni scrie ca trebuie sa introduc USIM-ul in modem, dar faza e ca nu stiu in care parte anume laughing si de o ora tot incerc sa-i dau de cap. Imi poate spune cineva unde se introduce acea cartela si daca platesc ceva cand o folosesc?

1 răspuns:
| WoaDmulL a răspuns:

Scoti capacul si dupa tragi de o chestie in care pui cartela., dupa care o pui la loc cu grija deoarece este destul de "firava"...

O seara cat mai placuta!