| Angelicas a întrebat:

Am descarcat un film pe windows media player dar merge doar sunetul. in loc de imaginile filmului imi apare un desen cu o nota muzicala la fel cum imi apare si la muzica downloadata. cum pot vedea imaginile filmului? cred ca e ceva pe la setari

3 răspunsuri:
| ceteann a răspuns:

Un progam foarte bun cu care sa rulezi filme din PC, BS Player iar pentru filme online 990, vplay sau Divxplayer. Vizionare Placutaa big grin

| RippyngDenis a răspuns:

Nu este asta Angelicas. Nu are nici o legatura Setarile cu vizionarea filmului. In schimb, tu ai nevoie de Codecuri.
Poftim si un link de download : http://download.rol.ro/ace-mega-codecs-pack-37032.html
Sper ca te-am ajutat.

| DavidMember a răspuns:

Pai cred ca ai descarcat melodia filmului sau ceva de genul sau nu trebuie sa descarci in windows media player ci intr-un program de vizualizat filme ex DivX player.Mult succes!