| Cuupcake a întrebat:

am descoperit din intamplare in pc un program numit "privitizeVPN" si inca unul "MAGNIPIC" sunt daunatoare?! din cate ma inteles sunt virusi...DIN GRESEALA am dezinstalat "magnipic". am facut o greseala? sa dezinstalez si privitizeVPN? Heeelp meeepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MishelleArt a răspuns:

Privitize este un VPN - rețea virtuală privată - care se asigura ca toate conexiunile la internet trec prin servere super-rapid localizate la nivel mondial si care protejeaza datele personale tot timpul în timp ce navigarii pe internet, facebook, e-mail sau messenger.

Nu este un virus, dar nu pot zice nici ca necesita prezenta lui. Mie ori cu el ori fara el imi merge tot la fel. Deci chiar nu are influente negative.

4 răspunsuri:
| MishelleArt a răspuns:

Dezinstaleaza si privitizeVPN, nu ai facut nici-o greseala. Si eu le-am avut. happy

| Cuupcake explică (pentru MishelleArt):

Deci este virus?
pentru ca imi apare tot privitizeVPN si ca retea de net...si sa nu fa vreo prostie:d

| Cuupcake explică (pentru MishelleArt):

Cred ca raspunsul tau e cel castigatorlaughing:*
dar, totusi..de ce peste tot scrie ca este un VIRUS?

| MishelleArt a răspuns (pentru Cuupcake):

Sursele din care te-ai informat ca e virus, nu au fost surse bune. Nu este virus. happy

Funda? :*

| MishelleArt a răspuns (pentru Cuupcake):

Privitize este un VPN - rețea virtuală privată - care se asigura ca toate conexiunile la internet trec prin servere super-rapid localizate la nivel mondial si care protejeaza datele personale tot timpul în timp ce navigarii pe internet, facebook, e-mail sau messenger.

Nu este un virus, dar nu pot zice nici ca necesita prezenta lui. Mie ori cu el ori fara el imi merge tot la fel. Deci chiar nu are influente negative.