| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o procura pe o sora de a mea sa imi ridice diploma de bac si ce mai am acolo.(competente, diploma de 12 clase etc).
Notarul mi-a scris pe procura doar ridicarea diplomei de bac si foaia matricola in original.O sa i le dea pe toate?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

I le da pe toate, stai fara grija

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Legal, atâta primește cât scrie pe procură. Restul e la bunăvoința secretarei (care probabil nu va risca nimic...)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exact ce scrie în procură. Altfel dta poți să o dai în judecată pe secretară și ea știe asta și că poate să își piardă postul.