| luizafrumusik11 a întrebat:

Buna TPU am gasit un sait unde pot viziona cartoon network dar numai cu aplicatia stop cast si cum o instalez sa-mi spuna si mie cineva sa-mi explicati asta vreau ce este cu aceasta aplicatie daca costa si cum so instalez si sa pot viziona cartoon network funda + vot ajutati-ma va rog raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Dai next la toate.

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Vreau sa-ti spun ca si eu am avut un "Stop Cast". Dar l-am dezistalat deoarece ca sa-l instalezi iti trebuie doar broxerul "Internet Explorer" eu n-am mai folosit acel broxer pentru ca nu-mi placea! Deci ce trebuie tu sa fcai este sa dai click (2) pe Stop Cast (dupa ce l-ai descarcat) si dupa il instalezi ce trebuie sa faci e sa dai next la toate cerintele acelea.

P.S: Nu costa nimic este complet gratuit!

| luizafrumusik11 explică:

Am dat tie iti merge ai vizionat cartoon network

| luizafrumusik11 explică:

Am facut o mare prostie cu saitu asta cum pot sa-l dezinstalez

| Bibuşca a răspuns (pentru luizafrumusik11):

Dai in START da la "Panoul de control" din dreapta, da jos la "dezistalare programe" si cauti Stop Cast-ul!
Bafta!

| calinut1 a răspuns:

O instalezi ca orce aplicatie dupa care inchizi si redeschizi broserveru. recomand mozzila