| Nicolee000 a întrebat:

am intrat intr-o situatie penibila. Eri am varsat solutie pentru stergerea unghiilor pe stativul monitorului. Dupa citeva minute in locul varsat a ramas o pata alba care nu se ia nici cu apa nici cu servetele umede. Vreau un raspuns bun, nu vrea sa risc mai tare. FUNDA love struckx

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Nici nu o sa se ia pata, acetona decoloreaza, deaci acolo nu mai e culoere. da cu un marker negru sau vopsea peste

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Sau da tot laptopul cu solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai ce face s-a decolorat din cauza ca actioneaza ca clorul. incerci in zadar nu se va duce niciodata.solutia e sa versi pe tot stativul solutie pentru stergere unghiilor ca sa fie acceiasi culoare, dar nu iti spun sigur ca va functiona.