| SweetyDulce a întrebat:

Am IPad3 de cateva luni si software era IOS 5.1.1...acum a aparut Cel mai nou sofware IOS 6 am dat sa il instalez.dar din greseala l-am inchis...si mi s-a blocat.imi zice sa il conectez la ITunes..Nu isi mai cunoaste sofware-ul si nu stiu ce sa fac! va rog ajutati-ma! Parintii ma cearta si eu chiar nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Pai trebuie sa descarci pe calculatorul tau itunes apoi sa iti conectezi ipad-ul la calculator. Ar trebui ca apoi itunes sa detecteze tableta si sa iti spuna sa instalezi softul.

1 răspuns:
| XScoobyX a răspuns:

ITunes este un program cu care asculti muzica pentu Ipod din cate stiu.Dar daca iti face figuri din astea du-te la un reparator nu te costa mai mult de 30-40lei,si spune-le parintilor sa nu isi faca griji ca nu e nimic grav si ca o sa platesti din alocatia ta. Oameni mai fac greseli nimeni nu s-a nascut invatat. Funda?

Numai bine!happy