| ajutorrrrrrr a întrebat:

Am nev de niste ajutor deci va zic pe scurt eu is cu o fata de 7 luni si fost ei pr ( pe cand aveam noi 1luna 2) s-a bagat intre noi eu ain incercat sa-l sperii pe facebook amenintandul si el nu a pus botu am pus un prieten sa se ia de el a pus si el si dupa 4 luni de pauza azi s-a trezit si cica maine vine si ma bate. Eu daca il las sa ma bata imi scot certificat medicolegal. Cati bani sa-i cer sa imi retrag plangerea sau daca il dau in judecata cam cat mar costa?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ai chiar asa mare nevoie de bani incat ai lasa pe cineva sa te bata? Sa stii ca acel certificat medico-legal nu il scoti daca iti invineteste un ochi. Trebuie sa te bata bine, sa stai in spital cateva zile. Eu iti sugerez sa ii explici frumos ca nu are de ce sa fie suparat pe tine pentru ca stai cu fosta lui prietena. Pana la urma nu mai sunt impreuna asa ca nu e treaba lui ce face ea.