| Roberto24 a întrebat:

am avut niste probleme cu o bataie, si i-am dat la un tovaras cu un fel de bata(nu chiar bata, ceva mai scurt si mai subtire si dintr-un lemn usor) si a facut certificat medicolegal sa ne dea in judecata(eram mai multi, dar numai eu l-am lovit in cap) si o zis unui prieten de al meu ca asteapta sa vina raspunsurile de la tomograf).un prieten de al meu o zis ca el avea probleme cu capu de cand era mic, si daca le gaseste acum la tomograf zice ca tot de mine is facute(e adevarat?).El avea doar un cucui putin mai mare.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

De la 3 luni la 2 ani sau amenda. Stai linistit nu e mare lucru. Daca statea internat in spital luai de la 6 luni la 5 ani. Cel mai probabil o sa iti dea amenda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winking Sper sa intri la puscarie
Sa tii bine de sapunul ala daca nu vrei sa te distruga aia in fund laughing)))