| Konata a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor : mi-am facut un blog pe blogger.com si a-si vrea ca altii sa-mi comenteze pozele sau postarile de pe facebook adica acolo sa-mi apara comentariul lor dar si casuta lor de facebook, sper ca m-am facut inteleasa. Astept raspuns cat mai rapid si folositor. O duminica frumoasa! PS: fundita si vot :*.

2 răspunsuri:
| trancan a răspuns:

Buna cf? da-mi si mie aidiul tau te rog giulika

| Konata explică (pentru trancan):

Buna, in primul rand crezi ca sunt asa de toanta ca sa dau idul meu la necunoscuri? si. puteai sa-mi trimiti mesaj pe privat si nici nu mi-ai rasp la intrebare straight face