| Ligia_5960 a întrebat:

Buna TPU

am o imprimanta Canon si acum mi-am reincarcat cartusele atat cel color cat si cel negru. Cand le-am pus din nou in imprimanta cel color merge si cel negru nu, mi se precizeaza ca este gol. Nu stiti ce as putea face? Am fost sfatuita sa dau clean si deep clean pentru a printa cat mai bine, si am facut si operatia asta dar tot nu merge...nu stiu ce sa mai fac. Ajutor va rog!

3 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Pai daca e un text alege obtiunea grayscale de la proprieties sau ceva de genul...Nu baga in seama beculetul galben/portocaliu. Si eu am tot Canon si merge daca pui pe grayscale.

| Adynanana a răspuns:

Inseamna ca cartusul tal negru s-a ars, am patit si eu asta n-ai ce face iti trebuie alt cartus

| ravanoos a răspuns:

Salut, si eu am patit asa.trebuie sa printezi saptamal cel putin o foaie daca nu cartusul ti se va usca si va trebuii sa reincarci din nou