| Eminesc9999 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare de cateva ore nu mai imi merge google crome imi tot apare Of nu mai merge o aparut o eroare la pagina web ce ar trebui sa fac? netu imi merge perfect si nu stiu ce sa afc l-am dezinstalat si l-am instalat din nou si nimica Fundaaaaa

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pe calculator vorbesti? ti se restarteaza si pc-ul?

| Eminesc9999 explică (pentru octav005):

Da pe pc nu se restarteaza se tot incarca si nu-mi apare google?

| Eminesc9999 explică:

Pe pc ma refer

| octav005 a răspuns (pentru Eminesc9999):

Si iti iesie din crome, zice ne pare rau nu mai merge ceva de genul asta.
verifica memoriile ram sa fie bune, le verifici cu memtest 86. descarci programul si trebuie sa il faci sa buteze pe un stick s-au CD. dai retart la pc si dai boot pe F8 si dai boot pe cd cu memtest 86. si o sa ruleze programul. si vezi daca iti dsa erori la memoria ram, ASTA este sigur, eu aveam doua placi de 1gb DDR2 si le, am scos pe rand si le, am testat. una avea vreo 300 erori, de asta se restarta si imi iesea din crome s-au mozilla.