| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook: Eu am id-ul mihai12 iar adresa de email de la facebook este mihai 99.Este ce va rau daca le am diferite? Mi-a zis cineva ca e foarte rau pentru ca o sa se strice facebookul in scurt timp, e adevarat? daca este adevarat spuneti-mi ce as putea face sa nu mi se strice facebookul. Oricum am facebook de 3 luni facut si nu s-a stricat! Va roog sa-mi spuneti ce sa fac, DAU FUNDA, promit!

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Ha ha, fara suparare, dar cel care ti-a spus asta si-a batut joc de tine. Nu se intampla nimic cu facebookul, stai linist.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are nici o importanta ca sunt diferite si nu este deloc rau. Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar crezi toate lucrurile care ti se spun mai ales cand sunt niste prostii atat de mari.