| puffi10 a întrebat:

Buna,TPU!
am o intrebare pentru cei care ati folosit acest site pentru facebook:http://userstyles.org/
cum pot sa imi scot o tema de pe facebook daca nu imi mai place?
dau funda la raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca s-a instalat ca extensie in browserul tau!
Nu stiu ce browser folosesti asa ca :
-in Mozilla intra la Unelte-> Suplimente->Extensii -> aici dezinstalezi extensia care ai instalat-o cu click pe ->Elimina.
-in Google Chrome ->click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> in dreptul temei instalate ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser.
Succes!