| cristy1993 a întrebat:

am o mare problema,am cumparat o tastatura (cea veche s-a defectat) si aceasta tastatura are boxe incorporate in ea,acum cand ascult muzica nu mai mi se aud boxele se aude din tastatura si nu vreau asa, care stie cum sa fac sa nu se mai auda in tastatura si sa se auda in BOXE?

Răspuns Câştigător
| AlexCraescu a răspuns:

Control Panel -> cauta in keyboard prin optiuni si daca gasesti speakers in lista itemilor din tastatura dezactiveaza-le si probabil ca automat vor porni celelalte. Daca nici asa nu merge, atunci cauta in Control Panel -> Speaker -> Selecreaza boxele pe care vrei sa le utilizezi si alege-le ca SET DEFAULTwinking Daca mai e vreo problema, spune-mi, te rog. Bafta!