| cookie13 a întrebat:

am si eu o problema...astazi mi-am deschis laptopul, si am intentionat sa ascult muzica dar nu se mai aude..pana acum nu a avut nici o problema. cu jackul de la boxe bagat are sunet, dar difuzoarele lui incorporate nimic.

4 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Verifica driverele de sunet

| cookie13 explică (pentru IancuSilviu):

Pai.poti sa-mi explici mai detaliat ca eu am incercat sa fac diverse pe aici fara succes laughing nu ma pricep

| anonim_4396 a răspuns (pentru cookie13):

Daca nu te pricepi nu mai pune intrebari pe TPU si du-l la un specialist ca nu iti cade mana

| IancuSilviu a răspuns (pentru cookie13):

Downloadeaza driver easy, si vezi ce drivere ai nevoie pentru update