| GabitzaQlove a întrebat:

Am o prbl cu tastatura. nu`mi merge tasta cu : /;. Merge cumva sa schimb doua taste intre ele adica atunci cand apas de exemplu pe \ / | sa fie : /;? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nebunu1993 a răspuns:

// poti sa schimbi tastele intre ele, dar de exemplu daca schimi m cu n, cand apesi pe m scrie n si invers :p

3 răspunsuri:
| C0sminn a răspuns:

Nu cred ca se poate.din cate stiu eu. Dar o poti folosi pe cea virtuala atunci cand ai nevoie de aceste semne...in windows XP se activeaza in felul urmator :
1.Dai la START si dai click pe "Run"
2.Scrii acolo "OSK" (fara ghilimele) si dai OK

In Windows 7 se activeaza asa:
1. Click pe START si gasesti jos casuta aia in care sa cauti (search)
2. Scrii acolo la fel "OSK" (fara ghilimele) si dai ENTER si click pe primul rezultat care iti va aparea.

Daca stiiai deja faza asta e foarte bine happy Alta metoda nu mai stiu ...Bafta!

| SNOWTIGER a răspuns:

Nu o sati mearga iti spun sigur mai bine schimbi tastatura dar nu inteleg de ce ai vrea sa schimbi cand poti cumpara alta noua