| IonuțȘofronici02 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema, am cumparat un laptop Acer aspire e15 start, si nu avea instalat windows.Am mers la un om(specialist)si a pus windows 7ultimate si mergea perfect wi-fi, peste cateva zile eu am instalat windows8 pro VL x64 si nu mai apare reteaua mea de internet... sad Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

Cauta pe internet driver praf placa de retea. Uite ca am găsit eu, intra pe driverscape.com și selectezi ce Windows ai și tot

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ai instalat driverele de la placa de retea?

| IonuțȘofronici02 explică:

Nu,am incercat in numeroase metode