| Raluka21 a întrebat:

Am o problema :((. Cand stateam pe google chrome, dintr'o data s-a inchis fereastra. Apoi cand am deschis, ca pagine de home nu mai era google, ci nu stiu ce pagina http://www.articledigs.com/. Am incercat sa blochez pagina si apoi am restartat calculatorul, dar fara nici un rezultat :(. La control panel imi scrie ca am blocat acea pagina, dar ea tot imi apare ca pagina de home. Problema aceasta mi-a aparut prima data la internet explorer, dar pentru ca nu-l folosesc, nu am luat aceasta problema in seama. Dar acum mi-a aparut la google chrome si chiar nu mai stiu ce sa fac :(.

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Setari (dreapta sus) -> la pornire -> bifezi: " deschideti o anumita pagina sau un set de pagini" -> setati paginile -> www.google.ro -> ok

| Raluka21 explică (pentru SuicideSilence):

CradeOfFilth, oricum stiam raspunsul, dar mersi mult :*

2 răspunsuri:
| Raluka21 explică:

De fapt, am gasit singura raspunsul laughing