| Alisaa a întrebat:

happy Am o problema cu telefonul sad am un samsung corby si nu stiu ce are, dar de fiecare data cand ma suna cineva si resping apelul ii da sms gol acelei persoane fara ca eu sa apas pe ceva buton... cine ma poate ajuta?sad dau funda happy

2 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Telefonul tau se pare ca a fost luat la mana a 2 cred ca si eu am Samsung corby si l-am luat nou-nout din magazin si nu mi-a creat niciodata probleme l-am si scapat dar nu l-am scapat de la 1 metru l-am scapat urat din husa si a cazut si carcasa si bateria din el si cand l-am pus la loc totul era ok nici carcasa nu s-a zgariat! Si ca sa te ajut cu problema ta incearca cum a spus BRD vezi in setari ca este ceva cu sms! funda?

| BrD a răspuns:

Vezi in meniu la setari ca ai acolo o treaba legata de sms...