| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, unitatea mea nu citeste cd-urile.
Am bagat acum 30 de min un cd in care erau niste video-uri si mergea, apoi am bagat un cd cu muzica pentru a ma convinge ca merge, insa nu l-a citit straight face.
Ce pot face?

6 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Mai baga din nou alt CD si vezi daca merge.

| ioαnα a răspuns (pentru PopAdrian):

Nu merge. am bagat la cd-uri de mi-a venit rau laughing
Si nu merge niciunul

| donnie112 a răspuns:

Unele cd-rom uri sunt mai pretentioase, si nu primesc orice cd-uri, adica cu zgarieturi etc, probabil nici al tau nu primeste cd-uri putin zgariate happy

| ioαnα a răspuns (pentru donnie112):

Nu, nu e vorba de asta. Cd-ul care l-am bagat nu era zgariat, era nou ca sa zic asalaughing

| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Daca iti citeste un video nu are cum sa nu mearga muzica.mai incearca.

| Gaby57 a răspuns:

Ai incercat pe alte calculatoare Cd-u respectiv sa vezi daca e incarcata muzica cum trebuie sau CD-ul e bun?