| Robert784 a întrebat:

Am un DVD WRITER cu o problemă. Am acasă CD-uri cu fotografii și DVD-uri cu muzică. Când am băgat DVD-ul să ascult muzică nu îl citea...Am vrut să văd dacă citește CD-ul și l-am băgat și la citit..De ce CD-urile le citește și DVD-urile nu le citește! Am încercat mai multe DVD-uri și tot nu merge! Funda happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti-am mai raspuns o data la intrebare, ai probleme de intelegere?

| dannyel86 a răspuns (pentru K0sti):

Mi se parea mie ca e aceeasi persoana. Am asteptat sa intervii. Altfel, te citam (adica reproduceam ce i-ai spus anterior). happy

| K0sti a răspuns (pentru dannyel86):

happy