| Sorinelz1 a întrebat:

Problema Camera video Canon DC10 Value up kit nu citeste CD... Pana acu lo citit amu de un tim cand am bagat nu a mai mers! Sa intamplat dupa ce am bagat un cd nou si trebuia formatat,l-am formatat si dupa ce am bagat un alt CD care mergea pana atunci, nu mai mergea! Si acu nu mai citeste niciunu! AJUTOOOOOOOOOOOOOOOOOR

3 răspunsuri:
| Sorinelz1 explică:

Dau funda; x

| ElennaGlc a răspuns:

Nu prea am inteles ce problema ai. ce anume ai formatat? si ce anume ai pe cdul care nu il citeste?

| Sorinelz1 explică (pentru ElennaGlc):

Deci era un cd Nou! El trebuie formatat, daca vrei sa filmezi! L-am formatat..si dupa.mi-a aratat ca era gool! asa si trebuia! Acuma cand am bagat al cd care era cu filmari pe el nu il citeste! Acu nu mai citeste niciun CD!