| Mariiiiiiia a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am avut telefonul inchis ceva timp si nu am avut activat serviciul acela cu "Ati avut un apel". Intrebarea mea este daca pot afla cine m-a sunat? se poate?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu se poate

| Darkmagic a răspuns:

Nu ai posibilitatea sa aflii daca te-a sunat cineva, nici daca intrebi la compania de telefonie mobila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este posibil, eventual decat daca mergi la operatorul de care apartii si contracost sa iti arate ceva, un desfasurator. Nu stiu.
Mai bine activezi serviciul de notificare decat sa te intrebi cine te-a sunat.

| Ekcstsy a răspuns:

Nop