| Cnicoleta56 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare daca mananc si vomit slabesc, si cat slabesc vreau sa o tin asa 2 saptamani stii ca e periculos dar sunt grasa am 65 kg la 1.60

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iti pui in pericol sanatatea si stomacul daca faci ada ceva, mai bine iei un ceai de slabit grn Canadian Tea.si te abtii de la sycyru, dulciuri, grasimi, prajeli.Succes!

| PainTech a răspuns:

Garantez ca imediat ce termeni cura asta o sa te ingrasi la loc. Degeaba incerci sa slabesti daca nu o faci gradat si consistent...

| BuLaNNNeL a răspuns:

Se pare ca si 2018 continua cu tot la fel de multă prostie ca anii precedenți. Ai tot ce vrei sa stii, informatii mai mult decat necesare la cateva click -uri distanta, iar tu alegi sa-ti pui sănătatea in pericol, kg le vei lua la loc când te vei pune din nou pe mâncat si ai rezolvat fix un c@cat. Idioato.

| Nico23458 a răspuns:

Macar nu mai zi la nimeni asta că te faci de ras rău... Daca vrei să slăbești fa-o într-un mod sănătos, până la urmă sănătatea e mai importantă decât orice