| Raizen733 a întrebat:

am si eu o intrebare de ce am procesorul ocupa 99, 90% timp de 15-20 de minute la pornirea sistemului fara ca vreo aplicatie sau program din task manager sa consume mult? Astept raspuns mersii anticipat.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Poate ai procesorul prea slabut sau ai alte aplicatii care consuma oricum, crede-ma, nu sunt toate procesele asa cum iti arata.Incearca sa instalezi un windows mai low performance sa-ti mearga mai bine.

1 răspuns:
| crackledHead a răspuns:

Iait i7 ...scump da bun