| 2p3u a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Sunt in clasa a-X-a la filologie si o sa ma transfer la Profilul sportiv pentru ca vreau sa ma fac profesor de sport. Care stie pe ce materi trebuie sa ma bazez, adica la facultate ce examene o sa dau la ce materi. ziceti-mi ce ar trebui sa fac, cum o sa fie la facultate ca sa stiu ca sa invat de acum la materile respective pentru ca nu prea imi place sa invat la toate materile.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

N'ai ce sa inveti, tot ce trebuie' sa inveti este :,, stand pe omoplati '',,, cumpana pe un picior'' funda puppy dog eyes

| 2p3u explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Pai dar la facultate la ce materi am examene?

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru 2p3u):

Pai nu prea stiu, funda :*?