| ralluca15lp a întrebat:

Cum imi pot pune videoclipuri pe telefon? Am descarcat videoclipuri prin youtube converter mp4 dar cand se descarcau in calculator apareau sub alta forma de fisier...asta inseamna ca imi trebuie un program care sa le poata citi?

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa stii ce format citeste telefonul tau.(de exemplu cu extensia *.3gp)
Aici poti converti aproape orice fel de fisiere video online :
http://www.online-convert.com/

| ralluca15lp explică (pentru zdrangoi):

Si de unde aflu ce format citeste telefonul?!?

| zdrangoi a răspuns (pentru ralluca15lp):

Fa un filmulet cu telefonul, il descarci in PC si vezi ce extensie are.
De obicei sunt de forma xxxx.3gb, cel putin la telefoanele Nokia.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Trebuie sa le descarci in format specific pentru telefon, le poti descarca de pe fisierul meu sau hot files.
Conteaza si ce telefon ai pentru ca nu orice telefon poate deschide videoclipuri.
Eu una imi descarc melodia si atat fara videoclip, doar ascult la casti.
Te pup! :*

| Galatz a răspuns:

Poti sa descarci de pe Google gratuit si iti trebuie si un fel de cablu.

| m3nto5 a răspuns:

Pentru a downloada in formatul in care ai nevoie, trebuie sa descarci programul freemake converter si sa convertesti in 3GP sau MP4 daca telefonul este ceva mai performant

| vaseanaziru a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/....poti sa scoti video de pe acest link. youtube download..merge foarte bine