| KIDZZOR a întrebat:

Am si eu o problema cu windows 7.totul merge bine il instalez etc. dar cand sa ma conectez la internet imi da eroarea 651 ceva cu modem.bun am sunat la RDS/RCS si mi-ai spus ca trebuie sa instalez placa de retea...placa de retea este integrata si nu trebuie instalata...dar nu stiu dc ..acuma sunt pe windows xp si merge..si pe windows 7 nu-mi apare in control panel local area connection si pe xp da straight face nu stiu dc..plz ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlexX a răspuns:

Poate te ajuta asta http://dan-blog.ro/forum/topic/rds-error-651!