| dydododostar a întrebat:

Am un cont de afcebook care a fost dezactivat si nu pot sa il reactivez...am trimis nu stiu ce dar nu am primit nimic pe email va rog ajutati-ma repede.Dau funda!♥

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

S-a terminat cu acel cont! Nu se mai poate reactiva.Iti faci altul si pe viitor ai grija ce nume iti pui pe facebook. Cel mai probabil sau in cele mai multe din cazuri, dezactivarea unui cont se face datorita faptului ca nu ai un nume real sau cat mai aproape de realitate.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

L-ai dezactivat tu sau a fost dezactivat de facebook?
Daca a fost dezactivat de facebook nu se mai poate activa. Iti faci alt cont.
Daca l-ai dezactivat tu, este de ajuns sa intri pe facebook si sa te loghezi cu parola si adresa de email.
Bafta!

| dydododostar explică (pentru neluL):

cryingfacebook l-a dezactivat

| neluL a răspuns (pentru dydododostar):

S-a terminat cu acel cont! Nu se mai poate reactiva.Iti faci altul si pe viitor ai grija ce nume iti pui pe facebook. Cel mai probabil sau in cele mai multe din cazuri, dezactivarea unui cont se face datorita faptului ca nu ai un nume real sau cat mai aproape de realitate.