| anonim_4396 a întrebat:

am un cont pe facebook si nu merge sa imi schimb numele... scrie "Your name change request has been rejected by our automated approval system. " :-s dar dedesubt ...Schimbările de nume trebuie aprobate înainte de afişare în profil. De obicei aceasta durează 24 de ore." -.- ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Sharpa a răspuns:

Schimbările de nume trebuie aprobate înainte de afişare în profil. De obicei aceasta durează 24 de ore...asta inseamna ca Numele nou ales trebuie sa treaca prin niste filtre inainte de a fi aprobat.
Your name change request has been rejected by our automated approval system...Inseamna ca sistemului nu prea i-a placut ce nume vrei sa iti pui(printzul fermecat, georgeana suge bine...etc.)

| JustFeelings a răspuns (pentru Sharpa):

Am pus Only X[un nume de fata normal ]

| Sharpa a răspuns (pentru JustFeelings):

Asa te cheama in buletin? Only X?
Facebook nu prea este adeptul pseudonimelor.

| JustFeelings a răspuns (pentru Sharpa):

Nu laughing dar nu vreau sa imi pun numele real :/

| Sharpa a răspuns (pentru JustFeelings):

Atunci inventeaza unul.
Exemplu:Stoi Serena